Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0868AT43B0020001E
0868AT43B0020001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 858MHz ~ 878MHz
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0868AT43B0020001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 858MHz ~ 878MHz, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 868MHz.