Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0869LP14A0090001T
0869LP14A0090001T
0869LP14A0090001T Johanson Technology Inc.
0869LP14A090.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER LOW PASS 869MHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 869MHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 91MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0869LP14A0090001T Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER LOW PASS 869MHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 869MHz Center, Insertion Loss: 0.6dB, Bandwidth: 91MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).