Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0880CH15A0060001E
0880CH15A0060001E
0880CH15A0060001E Johanson Technology Inc.
0880CH15A060.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: 3 DB HYBRID COUPLER 880MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Frequency: 880MHz
Insertion Loss: 3.3dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 10W
Coupling Factor: 3dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 20dB
Return Loss: 14dB
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0880CH15A0060001E Johanson Technology Inc.
Description: 3 DB HYBRID COUPLER 880MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Frequency: 880MHz, Insertion Loss: 3.3dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 10W, Coupling Factor: 3dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 20dB, Return Loss: 14dB, Part Status: Active.