Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0900BL18B0100001R
0900BL18B0100001R Johanson Technology Inc.
0900BL18B100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 800MHZ-1GHZ 50/100 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 800MHz ~ 1GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm