Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0915AT43A0042001E
0915AT43A0042001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0915AT43A0042001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.