09225KA-12N-AA-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.78 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225KA-12N-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.78 W.
Weitere Produktangebote 09225KA-12N-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
09225KA-12N-AA-00 09225KA-12N-AA-00 Hersteller : NMB Technologies 3610kl-768849.pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x25mm, 12VDC, 54.7CFM, Rib, Standard, 2-Wire