09225KA-24P-AL-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 61.8 CFM (1.73m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.5dB
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225KA-24P-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 61.8 CFM (1.73m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.5dB, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 4.8 W.
Weitere Produktangebote 09225KA-24P-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
09225KA-24P-AL-00 Hersteller : NMB Technologies 3610kl-768849.pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x25mm, 24VDC, 61.8CFM, Rib, Lock Rotor, 3-Wire