09225SA-12L-AA-D0
09225SA-12L-AA-D0 NMB Technologies Corporation
09225SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 39.9 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.2 W
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225SA-12L-AA-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 39.9 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB, Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.2 W.