09225SA-24P-EL-D0 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3550 RPM
Air Flow: 59.0 CFM (1.65m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.216 in H2O (53.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.64 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225SA-24P-EL-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3550 RPM, Air Flow: 59.0 CFM (1.65m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.216 in H2O (53.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.64 W.