09225SS-12M-EL-D0 NMB Technologies Corporation
09225SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 45.6 CFM (1.28m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB
Static Pressure: 0.145 in H2O (36.1 Pa)
Power (Watts): 1.68 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225SS-12M-EL-D0 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 45.6 CFM (1.28m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB, Static Pressure: 0.145 in H2O (36.1 Pa), Power (Watts): 1.68 W.