09225VA-24K-ET-D0 NMB Technologies Corporation
09225VA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 54.0 CFM (1.51m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.5dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Power (Watts): 2.64 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09225VA-24K-ET-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 54.0 CFM (1.51m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.5dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Power (Watts): 2.64 W.