Produkte > HARTING > 09300100303ML
09300100303ML HARTING
PDF_DS_09300100303.pdf
Hersteller: HARTING
Description: 10B BULKHEAD HOUSING, SINGLE LEV
Packaging: Bulk
Connector Type: Base - Panel Mount
Size / Dimension: 3.661" L x 1.709" W x 1.138" H (93.00mm x 43.40mm x 28.90mm)
Style: Bottom Entry
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Size: 10B
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lock Location: Locking Clip (1) on Base Bottom
Housing Material: Aluminum, Die Cast
Housing Color: Gray
Housing Finish: Powder Coated
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09300100303ML HARTING
Description: 10B BULKHEAD HOUSING, SINGLE LEV, Packaging: Bulk, Connector Type: Base - Panel Mount, Size / Dimension: 3.661" L x 1.709" W x 1.138" H (93.00mm x 43.40mm x 28.90mm), Style: Bottom Entry, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: 10B, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Lock Location: Locking Clip (1) on Base Bottom, Housing Material: Aluminum, Die Cast, Housing Color: Gray, Housing Finish: Powder Coated.