Produkte > NMB > 09533GA-12T-ATD-0
09533GA-12T-ATD-0
09533GA-12T-ATD-0 NMB
NMB_09533GA_data_sheet-3464451.pdf
Hersteller: NMB
Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 97x95x33mm, 12VDC, 56.5CFM, 67dBA, 6850RPM, Ball, 3x Lead Wires, Tach
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09533GA-12T-ATD-0 NMB
Description: FAN 12VDC 97X95X33MM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6850 RPM, Air Flow: 56.0 CFM (1.6m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 67.0dB(A), Static Pressure: 4.456 in H2O (1110.0 Pa), Power (Watts): 45.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
09533GA-12T-ATD-0 09533GA-12T-ATD-0 Hersteller : NMB Technologies Corporation 09533GA%20data%20sheet.pdf Description: FAN 12VDC 97X95X33MM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6850 RPM
Air Flow: 56.0 CFM (1.6m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 67.0dB(A)
Static Pressure: 4.456 in H2O (1110.0 Pa)
Power (Watts): 45.6 W