09533GS-12K-ATD-0 NMB Technologies Corporation
09533GS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 12VDC 97X95X33MM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 23.3 CFM (0.660m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, VDE
Fan Type: Blower
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.461 in H2O (115.0 Pa)
Power (Watts): 3.12 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 09533GS-12K-ATD-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 12VDC 97X95X33MM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 23.3 CFM (0.660m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, VDE, Fan Type: Blower, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.461 in H2O (115.0 Pa), Power (Watts): 3.12 W.