Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0967DP18A1795001E
0967DP18A1795001E
0967DP18A1795001E Johanson Technology Inc.
0967DP18A1795.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: DIPLEXER LPF/HPF 967MHZ/1795MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 954MHz ~ 980MHz / 1.71GHz ~ 1.88GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.75dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.55dB
Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0967DP18A1795001E Johanson Technology Inc.
Description: DIPLEXER LPF/HPF 967MHZ/1795MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 954MHz ~ 980MHz / 1.71GHz ~ 1.88GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.75dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.55dB, Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB.