Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0G025-N7G0GRN12
0G025-N7G0GRN12 LEDdynamics Inc.
Features: Dimming
Color: Green
Size / Dimension: 25.40mm L x 25.40mm W
Type: LED Engine
Configuration: Square, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Height: 2.79mm
Current - Test: 120mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0G025-N7G0GRN12 LEDdynamics Inc.
Description: IC, Packaging: Bag, Features: Dimming, Color: Green, Size / Dimension: 25.40mm L x 25.40mm W, Type: LED Engine, Configuration: Square, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Height: 2.79mm, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 178 lm/W, Luminous Flux @ Current/Temperature: 257lm (249lm ~ 265lm).