Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0K021-382765F60
0K021-382765F60 LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: DYNAMICWHITESTRIP NICHIA 2 IN 1
Features: Dimming
Packaging: Bag
Color: White, Warm
Size / Dimension: 6096.00mm L x 24.13mm W (304.80mm L per Segment)
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Height: 79.25mm
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 150 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 695lm (690lm ~ 700lm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0K021-382765F60 LEDdynamics Inc.
Description: DYNAMICWHITESTRIP NICHIA 2 IN 1, Features: Dimming, Packaging: Bag, Color: White, Warm, Size / Dimension: 6096.00mm L x 24.13mm W (304.80mm L per Segment), Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Height: 79.25mm, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 150 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 695lm (690lm ~ 700lm).