Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0M030-8303-13-D
0M030-8303-13-D LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED,13" 2W UNDERCABINET, 400
Features: Dimmable
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Type: General Purpose Lighting Kit
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
CCT (K): 3000K
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0M030-8303-13-D LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED,13" 2W UNDERCABINET, 400, Features: Dimmable, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Type: General Purpose Lighting Kit, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, CCT (K): 3000K.