Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0M030-8403-49-S
0M030-8403-49-S LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED, 49" 8W UNDERCABINET, 16
Features: Dimmable
Packaging: Bulk
Color: White, Neutral
Type: General Purpose Lighting Kit
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
CCT (K): 4000K
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0M030-8403-49-S LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED, 49" 8W UNDERCABINET, 16, Features: Dimmable, Packaging: Bulk, Color: White, Neutral, Type: General Purpose Lighting Kit, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, CCT (K): 4000K.