Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0M030-8503-13-S
0M030-8503-13-S LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED, 13" 2W UNDERCABINET, 40
Type: General Purpose Lighting Kit
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0M030-8503-13-S LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED, 13" 2W UNDERCABINET, 40, Features: Dimmable, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Type: General Purpose Lighting Kit, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, CCT (K): 5000K.