Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 0M030-8503-37-D
0M030-8503-37-D LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED,37" 6W UNDERCABINET, 120
Type: General Purpose Lighting Kit
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0M030-8503-37-D LEDdynamics Inc.
Description: LUNALED,37" 6W UNDERCABINET, 120, Features: Dimmable, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Type: General Purpose Lighting Kit, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, CCT (K): 5000K.