Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.0RD304SS-36
1.0RD304SS-36
1.0RD304SS-36 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Packaging: Bag
Type: Stainless Round Rod
Specifications: 1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm)
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.0RD304SS-36 Remington Industries
Description: 1" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL, Packaging: Bag, Type: Stainless Round Rod, Specifications: 1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm).