Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.0RD6061T6511-36
1.0RD6061T6511-36
1.0RD6061T6511-36 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.0RD6061T6511-36 1" DIAMETER, 6
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.0RD6061T6511-36 Remington Industries
Description: 1.0RD6061T6511-36 1" DIAMETER, 6, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm), Part Status: Active.