Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.0X2.0FLT304SS-36
1.0X2.0FLT304SS-36
1.0X2.0FLT304SS-36 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1" X 2" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 36.000" L x 2.000" W x 1.000" H (914.40mm x 50.80mm x 25.40mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.0X2.0FLT304SS-36 Remington Industries
Description: 1" X 2" STAINLESS STEEL FLAT BAR, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 36.000" L x 2.000" W x 1.000" H (914.40mm x 50.80mm x 25.40mm).