Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.125RD6061T6511-48
1.125RD6061T6511-48
1.125RD6061T6511-48 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.125RD6061T6511-48 1-1/8" DIAME
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.125" Dia x 48.000" L (28.58mm x 1219.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.125RD6061T6511-48 Remington Industries
Description: 1.125RD6061T6511-48 1-1/8" DIAME, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.125" Dia x 48.000" L (28.58mm x 1219.20mm).