Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.25RD304SS-36
1.25RD304SS-36
1.25RD304SS-36 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Packaging: Bag
Type: Stainless Round Rod
Specifications: 1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm)
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.25RD304SS-36 Remington Industries
Description: 1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S, Packaging: Bag, Type: Stainless Round Rod, Specifications: 1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm).