Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.375RD6061T6511-10
1.375RD6061T6511-10
1.375RD6061T6511-10 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-10 1-3/8" DIAME
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.375" Dia x 10.000" L (34.93mm x 254.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.375RD6061T6511-10 Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-10 1-3/8" DIAME, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.375" Dia x 10.000" L (34.93mm x 254.00mm), Part Status: Active.