Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.375RD6061T6511-24
1.375RD6061T6511-24
1.375RD6061T6511-24 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-24 1-3/8" DIAME
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.375" Dia x 24.000" L (34.93mm x 609.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.375RD6061T6511-24 Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-24 1-3/8" DIAME, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.375" Dia x 24.000" L (34.93mm x 609.60mm).