Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.375RD6061T6511-8
1.375RD6061T6511-8
1.375RD6061T6511-8 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-8 1-3/8" DIAMET
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.375" Dia x 8.000" L (34.93mm x 203.20mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.375RD6061T6511-8 Remington Industries
Description: 1.375RD6061T6511-8 1-3/8" DIAMET, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.375" Dia x 8.000" L (34.93mm x 203.20mm), Part Status: Active.