Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1.5CE11CA BK PBFREE
1.5CE11CA BK PBFREE Central Semiconductor Corp
1.5CE6.8CA-400CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 96A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V
Supplier Device Package: DO-201
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5CE11CA BK PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 96A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V, Supplier Device Package: DO-201, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5CE11CA BK PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5CE11CA BK PBFREE 1.5CE11CA BK PBFREE Hersteller : Central Semiconductor get_document-1518574.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 11 VBR 9.4 Vrwm 15.6 Vc 96A