Produkte > VISHAY > 1.5KE10CA-E3/54
1.5KE10CA-E3/54
1.5KE10CA-E3/54 Vishay
15ke.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 8.55V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE10CA-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC 1.5KE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: 1.5KE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE10CA-E3/54 1.5KE10CA-E3/54 Hersteller : Vishay 15ke.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 8.55V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 818 Stücke:
Mindestbestellmenge: 236
Mindestbestellmenge: 221
auf Bestellung 818 Stücke:
Mindestbestellmenge: 161
Description: Diode: TVS; 10V; 103A; bidirectional; DO201; 13 inch reel; 1.5kW
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 8.55V
Breakdown voltage: 10V
Max. forward impulse current: 103A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: DO201
Mounting: THT
Leakage current: 20µA
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Manufacturer series: 1.5KE
Technology: TransZorb®
Features of semiconductor devices: glass passivated
Kind of package: 13 inch reel
Mindestbestellmenge: 76
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 13
1.5KE10CA-E3/54 1.5KE10CA-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 10V Bidirect
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE10CA-E3/54 15ke.pdf Двунапр. супрессор 10В, 1500Вт, DO-201 Група товару: Супресори Од. вим: шт