Produkte > PANJIT > 1.5KE150A_AY_00001
1.5KE150A_AY_00001
1.5KE150A_AY_00001 Panjit
3534334141344642464141454335463436373438464433374646463130414632.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 128V UNI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE150A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 143÷158V; 7.2A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE, Type of diode: TVS, Max. off-state voltage: 128V, Breakdown voltage: 143...158V, Max. forward impulse current: 7.2A, Semiconductor structure: unidirectional, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Kind of package: Ammo Pack, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Manufacturer series: 1.5KE, Features of semiconductor devices: glass passivated, Case: DO201AE.
Weitere Produktangebote 1.5KE150A_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE150A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 143÷158V; 7.2A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 128V
Breakdown voltage: 143...158V
Max. forward impulse current: 7.2A
Semiconductor structure: unidirectional
Mounting: THT
Leakage current: 1µA
Kind of package: Ammo Pack
Peak pulse power dissipation: 1.5kW