Produkte > VISHAY > 1.5KE170CA-E3/54
1.5KE170CA-E3/54
1.5KE170CA-E3/54 Vishay
doc88301.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 145V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1740
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE170CA-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 145VWM 234VC 1.5KE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 145V, Supplier Device Package: 1.5KE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 162V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 234V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE170CA-E3/54 1.5KE170CA-E3/54 Hersteller : Vishay doc88301.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 145V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
1.5KE170CA-E3/54 1.5KE170CA-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 170V Bidirect
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 145V
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 162V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 234V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1