Produkte > VISHAY > 1.5KE22CA-E3/54
1.5KE22CA-E3/54
1.5KE22CA-E3/54 Vishay
doc88301.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 18.8V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE22CA-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC 1.5KE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: 1.5KE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE22CA-E3/54 1.5KE22CA-E3/54 Hersteller : Vishay doc88301.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 18.8V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Description: Diode: TVS; 22V; 49A; bidirectional; DO201; 13 inch reel; 1.5kW
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 18.8V
Breakdown voltage: 22V
Max. forward impulse current: 49A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: DO201
Mounting: THT
Leakage current: 1µA
Kind of package: 13 inch reel
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Manufacturer series: 1.5KE
Technology: TransZorb®
Features of semiconductor devices: glass passivated
auf Bestellung 842 Stücke:
Mindestbestellmenge: 152
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 842 Stücke:
Mindestbestellmenge: 255
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 22
1.5KE22CA-E3/54 1.5KE22CA-E3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 22V Bidirect
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 132 Stücke: