Produkte > PANJIT > 1.5KE250A_AY_00001
1.5KE250A_AY_00001
1.5KE250A_AY_00001 Panjit
C3C4E9CADE07E3855D0B8FEBEA1167D527F8AFDFDB91DEF07A0F115080561452.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 214V UNI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE250A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 237÷263V; 4.5A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE, Semiconductor structure: unidirectional, Max. off-state voltage: 214V, Case: DO201AE, Max. forward impulse current: 4.5A, Manufacturer series: 1.5KE, Breakdown voltage: 237...263V, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Kind of package: Ammo Pack, Features of semiconductor devices: glass passivated, Mounting: THT, Type of diode: TVS, Leakage current: 1µA.
Weitere Produktangebote 1.5KE250A_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE250A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 237÷263V; 4.5A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE
Semiconductor structure: unidirectional
Max. off-state voltage: 214V
Case: DO201AE
Max. forward impulse current: 4.5A
Manufacturer series: 1.5KE
Breakdown voltage: 237...263V
Peak pulse power dissipation: 1.5kW