1.5KE30AH Taiwan Semiconductor Corporation
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO201
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-201
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE30AH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-201, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1.5KE30AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE30AH 1.5KE30AH Hersteller : Taiwan Semiconductor ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 30V, 5%, Unidirectional, TVS