Produkte > PANJIT > 1.5KE51A_AY_00001
1.5KE51A_AY_00001
1.5KE51A_AY_00001 Panjit
2994C03B50BD50AD48CC63CC6CC8475A05BE51F095C0C515C4F35A97D369B11A.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 43.6V UNI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE51A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 48.5÷53.6V; 21.4A; unidirectional; DO201AE, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Max. off-state voltage: 43.6V, Breakdown voltage: 48.5...53.6V, Max. forward impulse current: 21.4A, Semiconductor structure: unidirectional, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Features of semiconductor devices: glass passivated, Case: DO201AE, Kind of package: Ammo Pack, Manufacturer series: 1.5KE.
Weitere Produktangebote 1.5KE51A_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE51A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 48.5÷53.6V; 21.4A; unidirectional; DO201AE
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 43.6V
Breakdown voltage: 48.5...53.6V
Max. forward impulse current: 21.4A