Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.5RD6061T6511-1
1.5RD6061T6511-1
1.5RD6061T6511-1 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.5RD6061T6511-1 1-1/2" DIAMETER
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.500" Dia x 1.000" L (38.10mm x 25.40mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5RD6061T6511-1 Remington Industries
Description: 1.5RD6061T6511-1 1-1/2" DIAMETER, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.500" Dia x 1.000" L (38.10mm x 25.40mm), Part Status: Active.