Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1.5SMC150CA TR13 PBFREE
1.5SMC150CA TR13 PBFREE
1.5SMC150CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
1.5SMC6.8CA_200CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 142.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC150CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 142.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC150CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC150CA TR13 PBFREE 1.5SMC150CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5SMC6.8CA_200CA.PDF ESD Suppressors / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 150V 1.0mA