Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC18CA-AU_R2_000A1
1.5SMC18CA-AU_R2_000A1
1.5SMC18CA-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
1.5SMC-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 59.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC18CA-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 59.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1.5SMC18CA-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC18CA-AU_R2_000A1 1.5SMC18CA-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit DEA441201126E319F563B92D27717E98CFCBC08955D64689CFE2CFA85687F5A6.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,15.3V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 17.1÷18.9V; 59.5A; bidirectional; SMC; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 15.3V
Breakdown voltage: 17.1...18.9V
Max. forward impulse current: 59.5A