Produkte > PANJIT > 1.5SMCJ12A_R2_00001
1.5SMCJ12A_R2_00001
1.5SMCJ12A_R2_00001 Panjit
1_5SMCJ_SERIES-1864899.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 12V UNI
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMCJ12A_R2_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 13.3÷15.3V; 73.5A; unidirectional; SMC; 1.5SMCJ, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Max. off-state voltage: 12V, Breakdown voltage: 13.3...15.3V, Max. forward impulse current: 73.5A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: SMC, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Manufacturer series: 1.5SMCJ, Kind of package: reel; tape, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Weitere Produktangebote 1.5SMCJ12A_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMCJ12A_R2_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 13.3÷15.3V; 73.5A; unidirectional; SMC; 1.5SMCJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 12V
Breakdown voltage: 13.3...15.3V
Max. forward impulse current: 73.5A