Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 1.75RD6061T6511-8
1.75RD6061T6511-8
1.75RD6061T6511-8 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1.75RD6061T6511-8 1-3/4" DIAMETE
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 1.750" Dia x 8.000" L (44.45mm x 203.20mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.75RD6061T6511-8 Remington Industries
Description: 1.75RD6061T6511-8 1-3/4" DIAMETE, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 1.750" Dia x 8.000" L (44.45mm x 203.20mm), Part Status: Active.