10025GA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 100X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 100mm L x 100mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 21.9 CFM (0.613m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10025GA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 100X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 100mm L x 100mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 21.9 CFM (0.613m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.
Weitere Produktangebote 10025GA-12M-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10025GA-12M-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 100x25mm, 12VDC