100NH000G-B Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 100A 500VAC SIZE 000 RECT
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 2.126" L x 0.827" W x 1.614" H (54.00mm x 21.00mm x 41.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100NH000G-B Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 100A 500VAC SIZE 000 RECT, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 2.126" L x 0.827" W x 1.614" H (54.00mm x 21.00mm x 41.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote 100NH000G-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100NH000G-B Hersteller : Bussmann / Eaton Industrial & Electrical Fuses 100A 500V AC SIZE000 NH