101C163U040BC2A Cornell Dubilier Knowles
101C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Lead Spacing: 0.875" (22.23mm)
Height - Seated (Max): 4.187" (106.35mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101C163U040BC2A Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Chassis Mount, Lead Spacing: 0.875" (22.23mm), Height - Seated (Max): 4.187" (106.35mm).
Weitere Produktangebote 101C163U040BC2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
101C163U040BC2A 101C163U040BC2A Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 101C.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16000uF 40V -10% + 75% tol