101C212U075AK2B Cornell Dubilier Knowles
101C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.375" Dia (34.93mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Height - Seated (Max): 1.687" (42.85mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101C212U075AK2B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.375" Dia (34.93mm), Mounting Type: Chassis Mount, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Height - Seated (Max): 1.687" (42.85mm).
Weitere Produktangebote 101C212U075AK2B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
101C212U075AK2B 101C212U075AK2B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0009086189_1-2540176.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 75V -10% + 75% tol