101C242T200BB2B
101C242T200BB2B Cornell Dubilier Knowles
101C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Lead Spacing: 0.875" (22.23mm)
Height - Seated (Max): 3.187" (80.95mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101C242T200BB2B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Chassis Mount, Lead Spacing: 0.875" (22.23mm), Height - Seated (Max): 3.187" (80.95mm).
Weitere Produktangebote 101C242T200BB2B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
101C242T200BB2B 101C242T200BB2B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 101C.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2400uF 200V -10% + 50% tol