101C463U050EE0B
101C463U050EE0B Cornell Dubilier Knowles
101C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Lead Spacing: 0.750" (19.05mm)
Height - Seated (Max): 5.187" (131.75mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101C463U050EE0B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm), Mounting Type: Chassis Mount, Lead Spacing: 0.750" (19.05mm), Height - Seated (Max): 5.187" (131.75mm).
Weitere Produktangebote 101C463U050EE0B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
101C463U050EE0B 101C463U050EE0B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 101C.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 46000uF 50V 0.65