101C613U040BD2B Cornell Dubilier Knowles
101C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Lead Spacing: 0.875" (22.23mm)
Height - Seated (Max): 4.687" (119.05mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101C613U040BD2B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM SCREW CHAS MT, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Chassis Mount, Lead Spacing: 0.875" (22.23mm), Height - Seated (Max): 4.687" (119.05mm).
Weitere Produktangebote 101C613U040BD2B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
101C613U040BD2B 101C613U040BD2B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 101C-2944632.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 61000uF 40V -10% + 75% tol