101V50Y102MT4W
101V50Y102MT4W Johanson Technology Inc.
SLC_DS.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1000PF 100V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y
Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 101V50Y102MT4W Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1000PF 100V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y, Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.